O NÁS


Firma Osmont, s.r.o. byla založena před 25 lety panem Milanem Šenkýřem a průběhu let se zařadila mezi významné evropské výrobce interiérových a exteriérových svítidel. Sídlo firmy se nachází v obci Hybrálec v blízkosti města Jihlava, kam se v roce 1995 přesídlila do vlastního výrobního objektu.

Před rokem byl výrobní areál rozšířen o halu pro kovovýrobu a práškové lakování, a kde se připravují i prostory pro osazování a výrobu LED svítidel. V letošním roce bude uvedena do provozu nová hala s regálovým systémem pro uskladnění palet se zbožím a materiálem.

V roce 2014 firma zahájila výrobu plastových stínítek ve vlastní lisovně.Výrobní program tvoří svítidla přisazená, tzn . stropní a nástěnná a dále svítidla závěsná s různými typy závěsu. Svítidla mohou být vybavena širokou škálou světelných zdrojů, včetně nejnovější generace LED zdrojů.

V nabídce jsou nejvíce zastoupena svítidla se stínítky z třívrstvého opálového skla TRIPLEX OPÁL a dále tento sortiment doplňují také svítidla se stínítky z polykarbonátu nebo PMMA. Svítidla se skleněnými, ručně vyráběnými, opálovými stínítky nabývají dnes stále většího významu, neboť jsou díky svým optickým vlastnostem vhodná především pro nejmodernější LED zdroje.

Svítidla mohou být vybavena i vysokofrekvenčními senzory nebo nouzovými jednotkami.

Design a konstrukce svítidel pochází především z vlastního vývojového oddělení nebo od českých designérských firem. Firma dlouhodobě spolupracuje při vývoji svítidel i s českými vysokými školami.


eu

EVROPSKÁ UNIE

Evropský fond pro regionální rozvoj
Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost


Firma OSMONT, s.r.o. je příjemcem finanční podpory od Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Název projektu – „Prezentace společnosti OSMONT,s.r.o. na zahraničních veletrzích ve Frankurtu Nad Mohanem v letech 2016 a 2018“
 

PARTNEŘI


PARTNEŘI - přístup k ceníku
Přihlásit se Registrace
OSMONT s.r.o.
HYBRÁLEC 129
586 01 JIHLAVA
ČESKÁ REPUBLIKA
telefon: +420 567 210 023
+420 567 220 271
fax:
e-mail:
+420 567 572 621
osmont@osmont.cz

Copyright © 2018 OSMONT s.r.o. All rights reserved (c) 2018 WebRex