osmont

Designové novinky ALKOR & APUS

18.08.2020

Designové novinky ALKOR & APUS


Pro modelový rok 2020/2021 si společnost OSMONT připravila dvě nové série svítidel. Série ALKOR a APUS.
Oba modely mají stínidla z ručně foukaného třívrstvého skla TRIPLEX OPAL s matovaným povrchem. Tato stínidla  se vyznačují decentním, sametovým vzhledem a poskytují skvělé optické vlastnosti pro použití s LED zdroji.

Série APUS

Svítidlo série APUS je tvarem krychle na kovové montuře se skleněným stínidlem TRIPLEX OPAL. Kromě velice jednoduchého a přitom velmi moderního a vkusného vzhledu je svítidlo také odolné vůči okolním vlivům, dle standardu krytí IP44. Toto umožňuje jeho použití nejen v jako doplněk interiérů, ale také v exteriéru.
Zajímavým řešením je možnost polepení stínidla piktogramem dle individuální volby zákazníka. Při použití v exteriéru pak může svítidlo například sloužit jako domovní číslo popisné. Na přání zákazníka je svítidlo možné vybavit dekorativní kovovou stříškou v černé barvě.


Série APUS je dostupná v rozměrech 104 x 104 x 120 mm (APUS 1), 140 x 140 x 156 mm (APUS 2) a 184 x 184 x 200 mm (APUS 3). Rozměry jsou uvedeny včetně základny. Všechny varianty lze vybavit světelným zdrojem v podobě žárovky, nebo v podobě LED systému o teplotě bílé 3000 nebo 4000 K.
Všechny modely série APUS jsou určeny k přisazené montáži na strop, či stěnu. 

Série ALKOR
Série svítidel ALKOR, je blízký příbuzný série APUS, ovšem tentokrát válcovitého tvaru. Vyniká všemi vlastnostmi svého příbuzného, jako je stupeň krytí IP44 pro vnitřní i venkovní použití i stejnou variabilitou volby světelného zdroje. 
Volbou pro váš interiér a exteriér mohou být varianty ALKOR 1 o průměru 104 mm, ALKOR 2 s průměrem 140 mm a konečně ALKOR 3 o průměru 184 mm. Výška svítidla včetně montury 120 mm (ALKOR 1), 156 mm (ALKOR 2) a 200 mm (ALKOR 3).


Na všechna svítidla OSMONT je poskytovaná záruka v délce trvání 5 let.

Pro více informací navštivte webové stránky jednotlivých produktů:

APUS: osmont.cz/apus

ALKOR: osmont.cz/alkor

 


zpět
vyhledávač produktů VYHLEDÁVAČ PRODUKTŮ