osmont

O NÁS

Osmont je českým výrobcem designového osvětlení již od roku 1991 a byla založena panem Milanem Šenkýřem. Management i výrobní závod společnosti Osmont sídlí v Hybrálci u Jihlavy, v srdci kraje Vysočina. V dnešní době společnost Osmont zaměstnává více než 60 zaměstnanců a řadí se mezi významné výrobce designové osvětlovací techniky v Evropě. Výrobní areál společnosti je vybaven vlastní kovovýrobou, lakovnou, LED osazovací linkou a další přidruženou výrobou. Firma disponuje vlastními vysokokapacitními sklady materiálu a polotovarů. Veškerá svítidla jsou vyráběna na zakázku dle přání a požadavků zákazníka.

 

Výrobní program tvoří svítidla přisazená, tzn. stropní a nástěnná, vestavná, svítidla závěsná s různými typy závěsu, průmyslová a stolní lampy. Nabízená svítidla jsou vyráběna pouze v České republice a zemích Evropské Unie.

 

Svítidla se skleněnými stínidly TRIPLEX OPÁL jsou tradiční skupinou výrobků. Tento typ stínidel je výsledkem ruční výroby českých a evropských sklářů, se kterými společnost dlouhodobě spolupracuje. Spojení TRIPLEX OPAL označuje třívrstvé sklo upravené matováním, které se vyznačuje vysokou kvalitou, sametovým vzhledem a skvělými optickými vlastnostmi. Jednoduchý a elegantní design těchto svítidel je vhodný jak do moderních, tak i historických prostor, především do bytové výstavby či rodinných domů, restaurací, kaváren, hotelů, kulturních středisek, obchodních center, ale i do rehabilitačních zařízení či nemocnic.

ODKAZ NA KATALOG SVÍTIDEL SE SKLENĚNÝMI STÍNIDLY TRIPLEX OPAL

 

Svítidla s plastovými stínidly s PC a PMMA tvoří druhou nabízenou skupinu produktů. Tato stínidla se vyrábí ve vlastní lisovně plastů, která se nachází v severovýchodních Čechách. Hlavními přednostmi těchto produktů jsou příjemný vzhled, vysoká odolnost vůči poškození a UV stabilizace materiálu, která zabraňuje jeho stárnutí. Výborné odolnostní a technické parametry v kombinaci s širokou škálou světelných zdrojů zajišťují vhodnost využití tohoto typu svítidel jak v interiéru, tak i v exteriéru. Využití nalézají v bytové výstavbě, ve školách, školkách, v průmyslových prostorách, v garážích či v exteriéru obecně.

ODKAZ NA KATALOG SVÍTIDEL S PLASTOVÝMI STÍNIDLY Z PC A PMMA

 

Vlastní konstrukci a vývoji LED systémů pro svá svítidla se společnost věnuje od roku 2009. Tyto systémy prochází pravidelnou modernizací dle světových trendů a jsou designovány na míru jednotlivým svítidlům tak, aby bylo dosaženo co nejlepší homogenity vyzařovaného světla, vysoké účinnosti a energetické úspory. Společně s LED systémy je svítidla možné vybavit nejrůznějšími prvky nadstandardní výbavy, například pohybovým senzorem, nouzovou jednotkou, DALI předřadníkem, Bluetooth ovládáním či možností regulace teploty chromatičnosti - tzv. Tunable White.

 

zpět na předchozí stránku
vyhledávač produktů VYHLEDÁVAČ PRODUKTŮ