DELIA LC5
| Valaisimien tyypit: | Klassinen on/off |
| Asennustyyppi: | Ripustettu - johdot |
| Pohjamateriaalia: | teräs |
| Varjostimen materiaali: | opaalipolymetyylimetakrylaatti |
| Pohjaväri: | valkoinen Ral9003 |
| Varjostimen väri: | valkoinen musta |
| Varjostimen pitäminen: | taitettava järjestelmä |
| Asennuspaikka: | kattoon |
| Leveys: | 900 mm |
| Pituus: | 900 mm |
| Korkeus: | 85 mm |
| Halkaisija: | 900 mm, 900 mm |
| Asennusreikä Asennusreikä : | 2xØ5mm, 2xØ5mm |
| Kaapelitulo : | 2xØ16mm |
| Riippuvalaisimen pituus: | 1000 mm |
| Energialuokka: | D |
| Iskun voimakkuus: | IK04 |
| Virtalähteiden määrä: | 1 |
| Yhden virtalähteen teho: | 98 W |
| Lähtö: | 98 W |
| Ingress Protection: | IP40 |
| Pistorasia: | LED modul |
| Päätelohko : | ruuviliitin |
| LED-ohjainten lukumäärä: | 3 |
| Valojen määrä per B10A katkaisija : | 12 kpl |
| Valojen määrä per B16A katkaisija : | 19 kpl |
| Valaisimien lukumäärä C10A katkaisijaa kohden : | 12 kpl |
| Kiinnittimien lukumäärä C16A-katkaisijaa kohden : | 19 kpl |
| Valaisimen valovirta: | 11050 lm |
| Lähteen valovirta: | 15780 lm |
| Kromaattisuuden lämpötila : | 3000 K |
| LEDin käyttöikä L80/B10: | 100000 tuntia |
| CRI: | Ra80 |
| MacAdam: | 3 |
Käyttäjän mahdollisuus säätää tehoa (virtalähteen DIP-kytkin).
| I [mA] | 700 | 650 | 600 | 550 | 500 | 450 | 400 | |
| [%] | 100 | 93 | 86 | 79 | 71 | 64 | 57 |
| EAN | 8591728078010 |
| Paino NTTO | 10 Kg |
| Paino BTTO | 12.7 Kg |
| Pakkausten lukumäärä | 1 |
| Paketin tilavuus | 0.205 m3 |
| Pakkaus 1 leveys | 0.95 m |
| Paketin 1 pituus | 0.23 m |
| Pakkaus 1 korkeus | 0.94 m |
| Takuu: | 60 kuukautta |







