174
Tuotekoodi:20503
Tyyppi:174
Lyhyt kuvaus
Varamuovinen varjostin valaisimeen - ELEKTRA 5
Malli
Tekniset tiedot
| Valaisimien tyypit: | Lampunvarjostin |
| Asennustyyppi: | tarvikkeet |
| Varjostimen materiaali: | kirkasta polykarbonaattia, kirkasta polykarbonaattia |
| Varjostimen väri: | valkoinen, valkoinen |
| Leveys: | 310 mm, 310 mm |
| Pituus: | 310 mm, 310 mm |
| Korkeus: | 100 mm, 100 mm |
| Halkaisija: | 310 mm, 310 mm |
Sähköiset tiedot
Valoisa data
Logistiikkatiedot
| EAN | 8591728205034 |
| Paino NTTO | 0.4 Kg |
| Paino BTTO | 0.7 Kg |
| Pakkausten lukumäärä | 1 |
| Paketin tilavuus | 0.015 m3 |
| Takuu: | 60 |
