184
Tuotekoodi:20550
Tyyppi:184
Lyhyt kuvaus
Varamuovinen varjostin valaisimeen - TRITON 2
Malli
Tekniset tiedot
| Valaisimien tyypit: | Lampunvarjostin |
| Varjostimen materiaali: | opaali polykarbonaatti, opaali polykarbonaatti |
| Varjostimen väri: | valkoinen, valkoinen |
| Varjostimen pitäminen: | pistin |
| Leveys: | 360 mm |
| Pituus: | 360 mm |
| Korkeus: | 88 mm |
| Halkaisija: | 360 mm, 360 mm |
Sähköiset tiedot
Valoisa data
Logistiikkatiedot
| EAN | 8591728205508 |
| Paino NTTO | 0.4 Kg |
| Paino BTTO | 0.6 Kg |
| Pakkausten lukumäärä | 1 |
| Paketin tilavuus | 0.019 m3 |
| Takuu: | 60 |
