B12/X14
Tuotekoodi:30061
Tyyppi:B12/X14
Lyhyt kuvaus
Koristeellinen kaulus valaisimelle - AURA 7, ELSA 1
Malli
Tekniset tiedot
| Valaisimien tyypit: | Kaulus |
| Asennustyyppi: | tarvikkeet |
| Pohjamateriaalia: | ruostumaton teräs, ruostumaton teräs |
| Pohjaväri: | kiillotettua ruostumatonta terästä, kiillotettua ruostumatonta terästä |
| Varjostimen pitäminen: | koristeellista kaulusta pitää varjostin, koristeellista kaulusta pitää varjostin |
| Leveys: | 275 mm, 275 mm |
| Pituus: | 275 mm, 275 mm |
| Korkeus: | 21 mm, 21 mm |
| Halkaisija: | 275 mm, 275 mm |
Sähköiset tiedot
Valoisa data
Logistiikkatiedot
| EAN | 8591728300616 |
| Paino NTTO | 0.272 Kg |
| Paino BTTO | 0.212 Kg |
| Pakkausten lukumäärä | 1 |
| Paketin tilavuus | 0.01 m3 |
| Pakkaus 1 leveys | 0.31 m |
| Paketin 1 pituus | 0.33 m |
| Pakkaus 1 korkeus | 0.1 m |
| Takuu: | 60 |
