KN02/KP C
Tuotekoodi:33523
Tyyppi:KN02/KP C
Lyhyt kuvaus
Koristeellinen suojus valolle - - APUS 2
Malli
Tekniset tiedot
| Valaisimien tyypit: | Kaulus |
| Asennustyyppi: | tarvikkeet |
| Pohjamateriaalia: | teräs, teräs |
| Pohjaväri: | musta Ral9005, musta Ral9005 |
| Varjostimen pitäminen: | koristeellinen varjostin on pohjan alla, koristeellinen varjostin on pohjan alla |
| Leveys: | 170 mm, 170 mm |
| Pituus: | 170 mm, 170 mm |
| Korkeus: | 150 mm, 150 mm |
Sähköiset tiedot
Valoisa data
Logistiikkatiedot
| EAN | 8591728142339 |
| Paino NTTO | 0.392 Kg |
| Paino BTTO | 0.6 Kg |
| Pakkausten lukumäärä | 1 |
| Paketin tilavuus | 0.012 m3 |
| Pakkaus 1 leveys | 0.23 m |
| Paketin 1 pituus | 0.23 m |
| Pakkaus 1 korkeus | 0.23 m |
| Takuu: | 60 |
