FC2B
Tuotekoodi:20639
Tyyppi:FC2B
Lyhyt kuvaus
Varamuovivarjostin valaisimeen - KRUGER 2 FC
Malli
Tekniset tiedot
| Valaisimien tyypit: | Lampunvarjostin |
| Asennustyyppi: | tarvikkeet |
| Varjostimen materiaali: | plastové: opálové (FO) s kovovým límcem, plastové: opálové (FO) s kovovým límcem |
| Varjostimen väri: | valkoinen musta, valkoinen musta |
| Varjostimen pitäminen: | příslušenství |
| Leveys: | 395 mm |
| Korkeus: | 80 mm, 80 mm |
| Halkaisija: | 395 mm |
Sähköiset tiedot
Valoisa data
Logistiikkatiedot
| EAN | 8591728206390 |
| Paino NTTO | 1.31 Kg |
| Paino BTTO | 1.59 Kg |
| Pakkausten lukumäärä | 1 |
| Takuu: | 60 |
