KN6/DP T
Tuotekoodi:33546
Tyyppi:KN6/DP T
Lyhyt kuvaus
Koristeellinen kaulus valaisimelle - DELIA D1, TITAN D1
Malli
Tekniset tiedot
| Valaisimien tyypit: | Kaulus |
| Asennustyyppi: | tarvikkeet |
| Pohjamateriaalia: | teräs, teräs |
| Pohjaväri: | terrakotta Ral2013, terrakotta Ral2013 |
| Varjostimen pitäminen: | příslušenství |
| Leveys: | 338 mm, 338 mm |
| Pituus: | 338 mm |
| Korkeus: | 85 mm, 85 mm |
| Halkaisija: | 338 mm |
Sähköiset tiedot
Valoisa data
Logistiikkatiedot
| EAN | 8591728235659 |
| Pakkausten lukumäärä | 1 |
| Paketin tilavuus | 0.018 m3 |
| Pakkaus 1 leveys | 0.35 m |
| Paketin 1 pituus | 0.36 m |
| Pakkaus 1 korkeus | 0.15 m |
| Takuu: | 60 |
