KN8/DP T
Tuotekoodi:33552
Tyyppi:KN8/DP T
Lyhyt kuvaus
Koristeellinen kaulus valaisimelle - DELIA D2, TITAN D2
Malli
Tekniset tiedot
| Valaisimien tyypit: | Kaulus |
| Asennustyyppi: | tarvikkeet |
| Pohjamateriaalia: | teräs, teräs |
| Pohjaväri: | terrakotta Ral2013, terrakotta Ral2013 |
| Varjostimen pitäminen: | příslušenství |
| Leveys: | 440 mm, 440 mm |
| Pituus: | 440 mm, 440 mm |
| Korkeus: | 87 mm, 87 mm |
| Halkaisija: | 440 mm |
Sähköiset tiedot
Valoisa data
Logistiikkatiedot
| EAN | 8591728235710 |
| Paino NTTO | 1.68 Kg |
| Paino BTTO | 2.2 Kg |
| Pakkausten lukumäärä | 1 |
| Paketin tilavuus | 0.031 m3 |
| Pakkaus 1 leveys | 0.45 m |
| Paketin 1 pituus | 0.45 m |
| Pakkaus 1 korkeus | 0.16 m |
| Takuu: | 60 |
