B11/X12
Product code:30050
Type:B11/X12
Short description
Decorative collar for light- AURA 6
Model
Technical data
| Types of luminaires: | Collar |
| Mounting type: | accessories |
| Base material: | brass, brass |
| Base color: | polished brass, polished brass |
| Holding the shade: | the collar is held by the shade, the collar is held by the shade |
| Width: | 220 mm, 220 mm |
| Length: | 220 mm, 220 mm |
| Height: | 21 mm, 21 mm |
| Diameter: | 220 mm, 220 mm |
Electrical data
Luminous data
Logistical data
| EAN | 8591728300500 |
| Weight NTTO | 0.217 Kg |
| Weight BTTO | 0.22 Kg |
| Number of cartons | 1 |
| Package volume | 0.008 m3 |
| Package 1 width | 0.28 m |
| Package 1 length | 0.3 m |
| Package 1 height | 0.09 m |
| Warranty: | 60 |
