B12/X14
Product code:30061
Type:B12/X14
Short description
Decorative collar for light- AURA 7, ELSA 1
Model
Technical data
| Types of luminaires: | Collar |
| Mounting type: | accessories |
| Base material: | stainless steel steel, stainless steel steel |
| Base color: | polished stainless steel, polished stainless steel |
| Holding the shade: | the collar is held by the shade, the collar is held by the shade |
| Width: | 275 mm, 275 mm |
| Length: | 275 mm, 275 mm |
| Height: | 21 mm, 21 mm |
| Diameter: | 275 mm, 275 mm |
Electrical data
Luminous data
Logistical data
| EAN | 8591728300616 |
| Weight NTTO | 0.272 Kg |
| Weight BTTO | 0.27 Kg |
| Number of cartons | 1 |
| Package volume | 0.01 m3 |
| Package 1 width | 0.31 m |
| Package 1 length | 0.33 m |
| Package 1 height | 0.1 m |
| Warranty: | 60 |
