KN8/DP B
Product code:33548
Type:KN8/DP B
Short description
Decorative collar for light - DELIA D2, TITAN D2
Model
Technical data
| Types of luminaires: | Collar |
| Mounting type: | accessories |
| Base material: | steel, steel |
| Base color: | white Ral9003, white Ral9003 |
| Width: | 440 mm, 440 mm |
| Length: | 440 mm, 440 mm |
| Height: | 87 mm, 87 mm |
| Diameter: | 440 mm |
Electrical data
Luminous data
Logistical data
| EAN | 8591728235673 |
| Weight NTTO | 1.68 Kg |
| Weight BTTO | 2.2 Kg |
| Warranty: | 60 |
