022
Tuotekoodi:20010
Tyyppi:022
Lyhyt kuvaus
Vara TRIPLEX OPAL -lasivarjostin valaisimeen - EDNA 2
Malli
Tekniset tiedot
| Valaisimien tyypit: | Lampunvarjostin |
| Varjostimen materiaali: | kolmikerroksinen lasi TRIPLEX OPAL, kolmikerroksinen lasi TRIPLEX OPAL |
| Varjostimen väri: | valkoinen, valkoinen |
| Leveys: | 280 mm |
| Pituus: | 280 mm |
| Korkeus: | 85 mm |
| Halkaisija: | 280 mm, 280 mm |
| Iskun voimakkuus: | IK01, IK01 |
Sähköiset tiedot
Valoisa data
Logistiikkatiedot
| EAN | 8591728200107 |
| Paino NTTO | 1 Kg |
| Paino BTTO | 1.2 Kg |
| Pakkausten lukumäärä | 1 |
| Paketin tilavuus | 0.011 m3 |
| Takuu: | 60 |
