K63/DL15
Tuotekoodi:30128
Tyyppi:K63/DL15
Lyhyt kuvaus
Koristeellinen kaulus valolle - AURA 3
Malli
Tekniset tiedot
| Valaisimien tyypit: | Kaulus |
| Asennustyyppi: | tarvikkeet |
| Pohjamateriaalia: | ruostumaton teräs, ruostumaton teräs |
| Pohjaväri: | harjattua ruostumatonta terästä, harjattua ruostumatonta terästä |
| Varjostimen pitäminen: | koristeellinen varjostin on pohjan alla, koristeellinen varjostin on pohjan alla |
| Leveys: | 385 mm, 385 mm |
| Pituus: | 385 mm, 385 mm |
| Korkeus: | 21 mm, 21 mm |
| Halkaisija: | 385 mm, 385 mm |
Sähköiset tiedot
Valoisa data
Logistiikkatiedot
| EAN | 8591728301286 |
| Paino NTTO | 0.455 Kg |
| Paino BTTO | 0.43 Kg |
| Pakkausten lukumäärä | 1 |
| Paketin tilavuus | 0.015 m3 |
| Pakkaus 1 leveys | 0.41 m |
| Paketin 1 pituus | 0.43 m |
| Pakkaus 1 korkeus | 0.09 m |
| Takuu: | 60 |
