KN9,K9/BP 2-1 B
Tuotekoodi:33503
Tyyppi:KN9,K9/BP 2-1 B
Lyhyt kuvaus
Pinta-asennuksen jalusta - ELSA 6, TITAN 3, DELIA 3
Malli
Tekniset tiedot
| Valaisimien tyypit: | Pohja |
| Asennustyyppi: | tarvikkeet |
| Pohjamateriaalia: | teräs, teräs |
| Pohjaväri: | valkoinen Ral9003, valkoinen Ral9003 |
| Varjostimen pitäminen: | příslušenství |
| Leveys: | 470 mm, 470 mm |
| Pituus: | 470 mm, 470 mm |
| Korkeus: | 16 mm, 16 mm |
| Halkaisija: | 470 mm, 470 mm |
Sähköiset tiedot
Valoisa data
Logistiikkatiedot
| EAN | 8591728335038 |
| Paino NTTO | 0.221 Kg |
| Paino BTTO | 0.25 Kg |
| Pakkausten lukumäärä | 1 |
| Paketin tilavuus | 0.024 m3 |
| Pakkaus 1 leveys | 0.51 m |
| Paketin 1 pituus | 0.53 m |
| Pakkaus 1 korkeus | 0.09 m |
| Takuu: | 60 |
