PM84 (pr.150/550mm)
Tuotekoodi:20663
Tyyppi:PM84 (pr.150/550mm)
Lyhyt kuvaus
Varamuovinen varjostin valaisimeen - SUBRA S4
Malli
Tekniset tiedot
| Valaisimien tyypit: | Lampunvarjostin |
| Asennustyyppi: | tarvikkeet |
| Varjostimen materiaali: | opaalipolymetyylimetakrylaatti, opaalipolymetyylimetakrylaatti |
| Varjostimen väri: | valkoinen, valkoinen |
| Leveys: | 150 mm, 150 mm |
| Pituus: | 150 mm, 150 mm |
| Korkeus: | 550 mm, 550 mm |
| Halkaisija: | 150 mm, 150 mm |
Sähköiset tiedot
Valoisa data
Logistiikkatiedot
| EAN | 8591728206635 |
| Paino NTTO | 0.984 Kg |
| Paino BTTO | 1.93 Kg |
| Pakkausten lukumäärä | 1 |
| Takuu: | 60 |
