KN03/KP C
Product code:33510
Type:KN03/KP C
Short description
Decorative cover for light - - APUS 3
Model
Technical data
| Types of luminaires: | Collar |
| Mounting type: | accessories |
| Base material: | steel, steel |
| Base color: | black Ral9005, black Ral9005 |
| Holding the shade: | the collar is held by the base, the collar is held by the base |
| Width: | 212 mm, 212 mm |
| Length: | 235 mm, 235 mm |
| Height: | 207 mm, 207 mm |
Electrical data
Luminous data
Logistical data
| EAN | 8591728335106 |
| Weight NTTO | 0.603 Kg |
| Weight BTTO | 0.63 Kg |
| Number of cartons | 1 |
| Package volume | 0.012 m3 |
| Package 1 width | 0.23 m |
| Package 1 length | 0.23 m |
| Package 1 height | 0.23 m |
| Warranty: | 60 |
