KN03/KP C
Kód produktu:33510
Typ:KN03/KP C
Krátký popis
Dekorativní stříška ke svítidlu - APUS 3
Model
Technická data
| Typy svítidel: | Límec |
| Materiál základny: | ocel |
| Barva základny: | černá Ral9005 |
| Držení stínidla: | příslušenství |
| Šířka: | 212 mm |
| Délka: | 235 mm |
| Výška: | 207 mm |
Elektrická data
Světelná data
Logistická data
| EAN | 8591728335106 |
| Hmostnost NTTO | 0.603 Kg |
| Hmostnost BTTO | 0.63 Kg |
| Počet kartonů | 1 |
| Objem balení | 0.012 m3 |
| Balení 1 šířka | 0.23 m |
| Balení 1 délka | 0.23 m |
| Balení 1 výška | 0.23 m |
