FacebookFacebook InstagramInstagram YouTube LinkedinLinkedIn

O nás

Založení společnosti

panem Milanem Šenkýřem.

1991

Zakoupení výrobního areálu

v Hybrálci u Jihlavy.

1995

První účast

na české výstavě ForArch.

1999

První exportní zakázka

do Rakouska.

2001

Začátek vývoje a konstrukce

vlastních LED systémů.

2009

Výstavba nových

výrobních a skladovacích prostor.

2015-2018

Rebranding

společnosti.

2021-2022

Na poli výrobců interiérových a exteriérových osvětlení působíme již od roku 1991. Za 30 let naší praxe jsme se, díky své píli a snaze posouvat se vpřed, dostali mezi špičku v oboru nejen u nás, ale v celé Evropě. Naše svítidla však zašla ještě dál a poskytují světlo v domovech téměř po celém světě.

Výrobní závod společnosti Osmont i se všemi více než 60 zaměstnanci najdete v Hybrálci u Jihlavy, přímo v srdci Vysočiny. Rozlehlý výrobní areál disponuje všemi provozy, které k výrobě našich svítidel špičkové kvality potřebujeme – máme zde vlastní kovovýrobu, práškovou lakovnu, LED osazovací linku a montážní úseky. Nechybí ani dostatek prostoru pro uskladnění veškerého materiálu a polotovarů. Našim zákazníkům nabízíme výrobu svítidel na míru, přesně podle jejich přání a požadavků.

Vysokou kvalitu můžeme zaručit použitím materiálů výhradně ze zemí Evropské unie a výrobou hotového produktu v České republice, přičemž veškeré komponenty projdou pod rukama našim pečlivým zaměstnancům dohlížejícím na to, aby hotová svítidla dostála vysokým standardům. Na všechny výrobky poskytujeme 5letou záruku..

Zabýváme se výrobou různých typů osvětlení.

V nabídce naleznete svítidla stropní a nástěnná (jiným slovem také „přisazená“), závěsná, polovestavná, svítidla průmyslová, ba dokonce i stolní lampy. Všechny standardní produkty si můžete prohlédnout v našem katalogu, ze kterého si jistě vybere i ten nejnáročnější zákazník. Pokud by se ovšem stalo, že Vaše požadavky širokou nabídku převyšují, neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme také atypické řešení na míru a společně jistě nalezneme ideální osvětlení právě pro Vás.

Svítidla se skleněnými stínidly TRIPLEX OPÁL

Základem naší nabídky jsou velmi oblíbená svítidla se skleněnými stínidly TRIPLEX OPÁL. Vyniká zde precizní ruční práce českých i evropských sklářů, kteří s námi dlouhodobě spolupracují. Názvem TRIPLEX OPÁL označujeme speciální třívrstvé sklo, složené ze dvou vrstev opálu, mezi nimiž se nachází jedna vrstva křišťálu. Svrchní vrstva skla je navíc zmatněná. Díky tomuto zpracování mají stínidla výborné optické vlastnosti, nadčasový vzhled a velmi dlouhou životnost.

S citem navržený design našich svítidel se uplatní v celé řadě různých druhů prostor, ať už se jedná o moderní interiéry hotelů, kaváren a restaurací či nových bytových a rodinných domů, nebo historické, obchodní či dokonce nemocniční prostory.

Svítidla s plastovými stínidly s PC a PMMA

Dáváte-li přednost odolným materiálům se skutečně dlouhou životností a nenáročnou údržbou, můžete svou pozornost zaměřit na naše svítidla s plastovými stínidly s PC a PMMA. Tyto zkratky označují použité materiály – polykarbonát a polymetylmetakrylát.

Pro svou vysokou odolnost a stabilitu před působením UV záření jsou plastová svítidla vhodná nejen k interiérovému, ale i k exteriérovému využití. Oblíbená jsou zejména v budovách nemocnic, škol a školek, garážích, v obchodních centrech, skladech a průmyslových závodech. Stínidla z PC a PMMA vyrábíme ve vlastní lisovně plastů v Královéhradeckém kraji – můžeme tak dohlédnout na správný proces zpracování a kvalitu finálního produktu.

Vlastní konstrukce a vývoj LED systémů

Od roku 2009 se věnujeme také výrobě a vývoji stále více oblíbených LED zdrojů. Právě z důvodů vysoké celosvětové poptávky je v této oblasti velmi vysoká konkurence. Naše firma nezahálí, a v souladu s nejnovějšími světovými trendy v LED technologiích, se neustále posouvá vpřed. Každé svítidlo navrhujeme zcela individuálně a s citem tak, aby bylo vyzařované světlo co nejhomogennější, a zároveň mělo vysokou účinnost a nízkou spotřebu.

Standardně lze vybírat z barevných teplot 3000 K a 4000 K, u systému Tunable White si lze dle potřeby nastavovat teplotu chromatičnosti v rozmezí 2700-6500 K. Mezi další nadstandardní výbavu patří ku příkladu pohybové HF senzory, nouzové jednotky, regulovatelné DALI předřadníky, moderní Bluetooth či Smart Home ovládání a mnoho dalšího.

NAPSALI O NÁS

Přečtete si, co se o nás píše v médiích a podívejte se na naše sociální sítě.

SPONZORUJEME

Jsme hrdí na to, že jsme součástí níže zmíněných organizací a sportovních klubů:

Žádost o změnu údajů

Žádost o změnu údajů