PM84 (pr.150/550mm)
Product code:20663
Type:PM84 (pr.150/550mm)
Short description
Spare plastic shade for the light - SUBRA S4
Model
Technical data
| Types of luminaires: | Lampshade |
| Mounting type: | accessories |
| Shade material: | opal polymethyl methacrylate, opal polymethyl methacrylate |
| Shade color: | white, white |
| Width: | 150 mm, 150 mm |
| Length: | 150 mm, 150 mm |
| Height: | 550 mm, 550 mm |
| Diameter: | 150 mm, 150 mm |
Electrical data
Luminous data
Logistical data
| EAN | 8591728206635 |
| Weight NTTO | 0.984 Kg |
| Weight BTTO | 1.93 Kg |
| Number of cartons | 1 |
| Warranty: | 60 |
