B14/X12
Kód produktu:30137
Typ:B14/X12
Krátký popis
Dekorativní límec ke svítidlu - AURA 10, ELSA 3
Model
Technická data
| Typy svítidel: | Límec |
| Materiál základny: | Mosaz |
| Barva základny: | mosaz leštěná |
| Držení stínidla: | příslušenství |
| Šířka: | 385 mm |
| Délka: | 385 mm |
| Výška: | 21 mm |
| Průměr: | 385 mm |
Elektrická data
Světelná data
Logistická data
| EAN | 8591728301378 |
| Hmostnost NTTO | 0.459 Kg |
| Hmostnost BTTO | 0.47 Kg |
| Počet kartonů | 1 |
| Objem balení | 0.015 m3 |
| Balení 1 šířka | 0.41 m |
| Balení 1 délka | 0.43 m |
| Balení 1 výška | 0.09 m |
