B15/X4
Kód produktu:30139
Typ:B15/X4
Krátký popis
Dekorativní límec ke svítidlu - AURA 11, ELSA 4
Model
Technická data
| Typy svítidel: | Límec |
| Materiál základny: | ocel |
| Barva základny: | bílá Ral9003 |
| Držení stínidla: | límec je držen stínidlem |
| Šířka: | 445 mm |
| Délka: | 445 mm |
| Výška: | 21 mm |
| Průměr: | 445 mm |
Elektrická data
Světelná data
Logistická data
| EAN | 8591728301392 |
| Hmostnost NTTO | 0.563 Kg |
| Hmostnost BTTO | 0.56 Kg |
| Počet kartonů | 1 |
| Objem balení | 0.024 m3 |
| Balení 1 šířka | 0.51 m |
| Balení 1 délka | 0.53 m |
| Balení 1 výška | 0.09 m |
