KN02/KP C
Kód produktu:33523
Typ:KN02/KP C
Krátký popis
Dekorativní stříška ke svítidlu - APUS 2
Model
Technická data
| Typy svítidel: | Límec |
| Materiál základny: | ocel |
| Barva základny: | černá Ral9005 |
| Držení stínidla: | límec je držen monturou |
| Šířka: | 170 mm |
| Délka: | 170 mm |
| Výška: | 150 mm |
Elektrická data
Světelná data
Logistická data
| EAN | 8591728142339 |
| Hmostnost NTTO | 0.392 Kg |
| Hmostnost BTTO | 0.6 Kg |
| Počet kartonů | 1 |
| Objem balení | 0.012 m3 |
| Balení 1 šířka | 0.23 m |
| Balení 1 délka | 0.23 m |
| Balení 1 výška | 0.23 m |
