/ Výprodej / Výprodej
Výprodej
Kód produktu: 51876
Typ:LED-1L16B07K88/028 DALI 4000#
Model
Dokumenty ke stažení
Technická data
| Typy svítidel: | Stmívatelné |
| Typ montáže: | Stmívatelné |
| Materiál základny: | ocel |
| Materiál stínidla: | třívrstvé sklo TRIPLEX OPÁL |
| Barva základny: | bílá Ral9003
|
| Barva stínidla: | bílá |
| Držení stínidla: | sklapovací systém |
| Umístění montáže: | strop/stěna |
| Průměr: | 490 mm |
| Rázová pevnost: | IK01 |
Elektrická data
| Počet zdrojů: | 1 |
| Výkon jednoho zdroje: | 33 W |
| Objimka: | LED modul |
| Typ stmívání: | DALI |
Světelná data
| Světelný tok svítidla: | 3300 lm |
| Světelný tok zdroje: | 5070 lm |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| CRI: | Ra80 |
| MacAdam: | 3 |
Logistická data
| EAN | 8591728518769 |
| Hmotnost NTTO | 6.2 Kg |
| Hmotnost BTTO | 6.7 Kg |
| Počet kartonů | 1 |
| Objem balení | 0.036 m3 |
| Balení 1 šířka | 0.515 m |
| Balení 1 délka | 0.495 m |
| Balení 1 výška | 0.14 m |





