040
Tuotekoodi:20001
Tyyppi:040
Lyhyt kuvaus
Varaosa TRIPLEX OPAL -lasivarjostin valaisimeen - AURA 1
Malli
Tekniset tiedot
| Valaisimien tyypit: | Lampunvarjostin |
| Varjostimen materiaali: | kolmikerroksinen lasi TRIPLEX OPAL, kolmikerroksinen lasi TRIPLEX OPAL |
| Varjostimen väri: | valkoinen, valkoinen |
| Varjostimen pitäminen: | příslušenství |
| Leveys: | 220 mm |
| Pituus: | 220 mm |
| Korkeus: | 90 mm |
| Halkaisija: | 220 mm, 220 mm |
| Iskun voimakkuus: | IK01, IK01 |
Sähköiset tiedot
Valoisa data
Logistiikkatiedot
| EAN | 8591728200015 |
| Paino NTTO | 0.7 Kg |
| Paino BTTO | 0.9 Kg |
| Paketin tilavuus | 0.006 m3 |
| Pakkaus 1 leveys | 220 m |
| Paketin 1 pituus | 220 m |
| Pakkaus 1 korkeus | 90 m |
| Takuu: | 60 |
