K63/DL4
Product code:30126
Type:K63/DL4
Short description
Decorative collar for light- AURA 3
Model
Technical data
| Types of luminaires: | Collar |
| Mounting type: | accessories |
| Base material: | steel, steel |
| Base color: | white Ral9003, white Ral9003 |
| Holding the shade: | the collar is held by the base, the collar is held by the base |
| Width: | 385 mm, 385 mm |
| Length: | 385 mm, 385 mm |
| Height: | 21 mm, 21 mm |
| Diameter: | 385 mm, 385 mm |
Electrical data
Luminous data
Logistical data
| EAN | 8591728301262 |
| Weight NTTO | 0.469 Kg |
| Weight BTTO | 0.48 Kg |
| Number of cartons | 1 |
| Package volume | 0.015 m3 |
| Package 1 width | 0.41 m |
| Package 1 length | 0.43 m |
| Package 1 height | 0.09 m |
| Warranty: | 60 |
