PM821 (pr.50/1009mm)
Product code:20735
Type:PM821 (pr.50/1009mm)
Short description
Spare plastic shade for the light - SUBRA S2
Model
Technical data
| Types of luminaires: | Lampshade |
| Shade material: | opal polymethyl methacrylate, opal polymethyl methacrylate |
| Shade color: | white, white |
| Holding the shade: | příslušenství |
| Width: | 50 mm |
| Length: | 50 mm |
| Height: | 1025 mm |
| Diameter: | 50 mm |
Electrical data
Luminous data
Logistical data
| EAN | 8591728235772 |
| Weight NTTO | 0.54 Kg |
| Weight BTTO | 0.96 Kg |
| Number of cartons | 1 |
| Warranty: | 60 |
