BD1/BP 2-1 B
Product code:33521
Type:BD1/BP 2-1 B
Short description
Base for a surface installation - STYX 1,2,3,4
Model
Technical data
| Types of luminaires: | Base |
| Mounting type: | accessories |
| Base material: | steel, steel |
| Base color: | white Ral9003, white Ral9003 |
| Width: | 150 mm, 150 mm |
| Length: | 150 mm, 150 mm |
| Height: | 16 mm, 16 mm |
| Diameter: | 150 mm, 150 mm |
Electrical data
Luminous data
Logistical data
| EAN | 8591728142322 |
| Weight NTTO | 0.09 Kg |
| Weight BTTO | 0.1 Kg |
| Number of cartons | 1 |
| Package volume | 0.004 m3 |
| Package 1 width | 0.23 m |
| Package 1 length | 0.23 m |
| Package 1 height | 0.08 m |
| Warranty: | 60 |
