KN6/DP SD
Kód produktu:33544
Typ:KN6/DP SD
Krátký popis
Dekorativní límec ke svítidlu - DELIA D1, TITAN D1
Model
Technická data
| Typy svítidel: | Límec |
| Materiál základny: | ocel |
| Barva základny: | šedá Ral7040 |
| Držení stínidla: | příslušenství |
| Šířka: | 338 mm |
| Délka: | 338 mm |
| Výška: | 85 mm |
| Průměr: | 338 mm |
Elektrická data
Světelná data
Logistická data
| EAN | 8591728235635 |
| Počet kartonů | 1 |
| Objem balení | 0.018 m3 |
| Balení 1 šířka | 0.35 m |
| Balení 1 délka | 0.36 m |
| Balení 1 výška | 0.15 m |
