KN8/DP C
Product code:33549
Type:KN8/DP C
Short description
Decorative collar for light - DELIA D2, TITAN D2
Model
Technical data
| Types of luminaires: | Collar |
| Mounting type: | accessories |
| Base material: | steel, steel |
| Base color: | black Ral9005, black Ral9005 |
| Holding the shade: | příslušenství |
| Width: | 440 mm, 440 mm |
| Length: | 440 mm, 440 mm |
| Height: | 87 mm, 87 mm |
| Diameter: | 440 mm |
Electrical data
Luminous data
Logistical data
| EAN | 8591728235680 |
| Weight NTTO | 1.68 Kg |
| Weight BTTO | 2.2 Kg |
| Number of cartons | 1 |
| Package volume | 0.031 m3 |
| Package 1 width | 0.45 m |
| Package 1 length | 0.45 m |
| Package 1 height | 0.16 m |
| Warranty: | 60 |
