/ Výprodej / Výprodej
Výprodej
Kód produktu: 59122
Typ:LED-1L33B07NU3/233 3000#
Model
Dokumenty ke stažení
Technická data
| Typy svítidel: | Klasické on/off |
| Typ montáže: | Klasické on/off |
| Materiál základny: | ocel |
| Materiál stínidla: | třívrstvé sklo TRIPLEX OPÁL |
| Barva základny: | bílá Ral9003
|
| Barva stínidla: | bílá |
| Držení stínidla: | sklapovací systém |
| Umístění montáže: | strop/stěna |
| Rázová pevnost: | IK01 |
Elektrická data
| Počet zdrojů: | 1 |
| Výkon jednoho zdroje: | 33 W |
| Objimka: | LED modul |
Světelná data
| Světelný tok svítidla: | 3060 lm |
| Světelný tok zdroje: | 4850 lm |
| Teplota chromatičnosti: | 3000 K |
| CRI: | Ra80 |
| MacAdam: | 3 |
Logistická data
| EAN | 8591728591229 |
| Hmotnost NTTO | 4.9 Kg |
| Hmotnost BTTO | 5.2 Kg |
| Počet kartonů | 1 |
| Objem balení | 0.018 m3 |
| Balení 1 šířka | 0.46 m |
| Balení 1 délka | 0.44 m |
| Balení 1 výška | 0.09 m |





