/ Výprodej / Výprodej
Výprodej
Kód produktu: 56747
Typ:LED-2L43C07KN94/PM09 DALI 4000##
Model
Dokumenty ke stažení
Technická data
| Typy svítidel: | Stmívatelné |
| Typ montáže: | Stmívatelné |
| Materiál základny: | ocel |
| Materiál stínidla: | opálový polymetylmetakrylát |
| Barva základny: | bílá Ral9003
|
| Barva stínidla: | bílá |
| Držení stínidla: | sklapovací systém |
| Umístění montáže: | strop/stěna |
| Průměr: | 500 mm |
| Rázová pevnost: | IK04 |
Elektrická data
| Počet zdrojů: | 1 |
| Výkon jednoho zdroje: | 35 W |
| Objimka: | LED modul |
| Typ stmívání: | DALI |
Světelná data
| Světelný tok svítidla: | 3680 lm |
| Světelný tok zdroje: | 5330 lm |
| Teplota chromatičnosti: | 4000 K |
| CRI: | Ra80 |
| MacAdam: | 3 |
Logistická data
| EAN | 8591728567477 |
| Hmotnost NTTO | 2.8 Kg |
| Hmotnost BTTO | 3.3 Kg |
| Počet kartonů | 1 |
| Objem balení | 0.036 m3 |
| Balení 1 šířka | 0.515 m |
| Balení 1 délka | 0.495 m |
| Balení 1 výška | 0.14 m |




