BD13/KP C
Tuotekoodi:33538
Tyyppi:BD13/KP C
Lyhyt kuvaus
Koristeellinen katto valolle - IRIDA 2
Malli
Tekniset tiedot
| Valaisimien tyypit: | Kaulus |
| Asennustyyppi: | tarvikkeet |
| Pohjamateriaalia: | teräs, teräs |
| Pohjaväri: | musta Ral9005, musta Ral9005 |
| Varjostimen pitäminen: | příslušenství |
| Leveys: | 300 mm, 300 mm |
| Pituus: | 270 mm, 270 mm |
| Korkeus: | 93 mm, 93 mm |
Sähköiset tiedot
Valoisa data
Logistiikkatiedot
| EAN | 8591728168803 |
| Paino NTTO | 0.75 Kg |
| Paino BTTO | 1 Kg |
| Pakkausten lukumäärä | 1 |
| Paketin tilavuus | 0.012 m3 |
| Pakkaus 1 leveys | 0.23 m |
| Paketin 1 pituus | 0.23 m |
| Pakkaus 1 korkeus | 0.23 m |
| Takuu: | 60 |
