BD13/KP C
Product code:33538
Type:BD13/KP C
Short description
Decorative roof for light - IRIDA 2
Model
Technical data
| Types of luminaires: | Collar |
| Mounting type: | accessories |
| Base material: | steel, steel |
| Base color: | black Ral9005, black Ral9005 |
| Holding the shade: | příslušenství |
| Width: | 300 mm, 300 mm |
| Length: | 270 mm, 270 mm |
| Height: | 93 mm, 93 mm |
Electrical data
Luminous data
Logistical data
| EAN | 8591728168803 |
| Weight NTTO | 0.75 Kg |
| Weight BTTO | 1 Kg |
| Number of cartons | 1 |
| Package volume | 0.012 m3 |
| Package 1 width | 0.23 m |
| Package 1 length | 0.23 m |
| Package 1 height | 0.23 m |
| Warranty: | 60 |
