osmont

PRODUKTOVÝ KATALOG

Svítidla se skleněnými stínidly TRIPLEX OPÁL jsou již tradiční výrobní skupinou naší společnosti. Tento typ stínidel pochází z ruční výroby českých a evropských sklářů, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. 

Označení TRIPLEX OPÁL představuje třívrstvé sklo s matovaným povrchem, konkrétně se jedná o vrstvy křišťál-opál-křišťál. Výsledný produkt se vyznačuje vysokou kvalitou, sametovým vzhledem a skvělými optickými vlastnostmi. Díky lomu světla na tomto typu difuzoru tato svítidla neoslňují ani při použití výkonných LED zdrojů.

Jednoduchý, přesto elegantní design těchto svítidel je vhodný jak do moderních, tak i historických prostor. Jsou určena především do bytové výstavby či rodinných domů, restaurací, kaváren, hotelů, kulturních středisek, obchodních center, ale i do rehabilitačních zařízení či nemocnic.

V nabídce svítidel se skleněnými stínidly naleznete svítidla přisazená, vestavná, závěsná a stolní lampy.

 

 

 

Svítidla s plastovými stínidly tvoří druhou produktovou skupinu nabízenou naší společností. Tento typ stínidel pochází z naší vlastní produkce, z vlastní lisovny plastů, která se nachází v severních Čechách.

Materiály vysoké jakosti, ze kterých jsou difuzory vyráběny, jsou polykarbonát (PC), polymetylmetakrylát (PMMA) a polyethylen (PE). Hlavními přednostmi těchto produktů jsou především příjemný vzhled, vysoká odolnost vůči poškození a UV stabilizace materiálu, která zabraňuje jeho stárnutí.

Výborné odolnostní a technické parametry v kombinaci s širokou škálou světelných zdrojů zajišťují vhodnost využití tohoto typu svítidel jak v interiéru, tak i v exteriéru. Využití nalézají v bytové výstavbě, ve školách, školkách, v průmyslových prostorách, v garážích či v exteriéru obecně.

V nabídce svítidel s plastovými stínidly naleznete svítidla přisazená, vestavná, závěsná a průmyslová.

zpět na předchozí stránku
vyhledávač produktů VYHLEDÁVAČ PRODUKTŮ